Rozvoz pizzy - Lipová Lázně, Jeseník, Ramzová a okolí

Pečeme skvělou pizzu. Všichni v okolí to ví a dovezeme vám ji  denně od 12 do 22 hodin. Takže volejte, objednávejte, pizzu dovezeme rádi do Ramzové, Ostružné, ale i do Jeseníku. Samozřejmě i kamkoli po Horní Lipové i Lipové - Lázní.

 V době od 10.10. do 17.10.2019 bude restaurace z provozních důvodů zavřená. 

>> Vybírat můžete tady - podívejte se na rozvozový leták   Upozornení: leták není aktuální - nové letáky se právě tisknou. Nový leták bude mít stejnou nabídku, jenom ceny budou cca o 20 Kč vyšší, je zrušena pepsi zdarma, pizza 45 cm a salát Řecké pokušení

>> Objednávky volejte na 723 906 704

Pizzu připravujeme vždy z čerstvých surovin a pečeme ji s láskou, jakou si zaslouží. Ve speciálně připravené peci, podle tradiční italské receptury. Nejsme italové, ale budete si připadat, jakoby jste tam byli :-)

 

 

Naše pizzerie

Pec v naší pizzerii zvládne až 14 kusů pizzy za hodinu, tak se nemusíte bát, že vás necháme hladovět :-) Pizzu dovezeme bleskurychle do blízkého i vzdálenějšího okolí, často bývá cíl naší cesty Ostružná, Petříkov, Ramzová, Horní Lipová nebo i Jeseník.


 
 
 
 
 
 

Pište! Volejte!

Penzion Vanessa - Pavel Piak

Lipová Lázně 601

Lipová Lázně (Jeseník)

+420 723 906 704

penzion.vanessa@email.cz

Rozvoz pizzy ZDARMA!

Upozornení: leták není aktuální - nové letáky se právě tisknou. Nový leták bude mít stejnou nabídku, jenom ceny budou cca o 20 Kč vyšší, je zrušena pepsi zdarma, pizza 45 cm a salát Řecké pokušeni.

V době od 10.10. do 17.10.2019 bude restaurace z provozních důvodů zavřená.  

 

Pár slov o nás