Ubytování Vanessa - Lipová Lázně, Jeseník

Penzion Vanessa se nachází v chráněné krajinné oblasti Jeseníky v lázeňské obci Lipová-lázně. Jeseníky nabízejí ideální podmínky pro rekreaci, a to jak pro pěší turistiku a cykloturistiku tak pro zimní radovánky.

Ubytování

Nabízíme celkem šest dvou až pěti lůžkových pokojů a 1 apartmán. Všechny pokoje mají své vlastní sociální zařízení (sprchový kout, WC). Dále je na každém pokoji k dispozici televize a vysokorychlostní WIFI internet zdarma. Samozřejmostí jsou čisté ručníky a ložní prádlo. V apartmánu o velikosti 2+kk pro 4 dosp. a 1 dite - obývací pokoj s kuchyňským koutem (1 sedačka + 1 rozkládací pohovka, Tv, lednice, varná konvice, vařič, mikrovlnná trouba, kompletní nádobí) ložnice (2-lůžko 140x200cm + dětské lůžko 70x170cm), vlastní sociální zařízení (vana, umyvadlo, WC), předsíň.

Ubytování je vhodné zejména pro rodiny s dětmi, nemáme problém ubytovat i vaše domácí mazlíčky, jako psy nebo kočky. Na své si ale přijdou i turisté a v zimně lyžaři, hlavně díky naší příhodné poloze.

Pokud máte rádi příjemné večerní posezení u grilu či ohně, nabízíme skvělé posezení za naším penzionem, takže nebudete rušeni pohybem na ulici. Na letní terase nabízíme velký gril, udírnu a prostornou zahradu s lehátky a stoly.

Stravování

Možnost celodenního stravování ve vlastní restauraci / pizzerii – výběr z jídelního lístku, pečeme vlastní pizzu (která je v okolí vyhlášená - proto nabízíme i rozvoz pizzy). Přímo v restauraci je pak možné objednat i speciality, například Napoleonův meč (1200g vepřového s oblohou). Pokud si potrpíte na kvalitní hovězí, připravíme vám luxusní steak z pravé svíčkové. Restaurace je otevřena od 12:00 do 22:00 hodin. Samozřejmostí je usměvavý a milý personál.

Parkování

Parkování je zajištěno na vlastním parkovišti přímo u penzionu, ke vstupním dveřím to máte od auta zhruba 5 metrů. Parkoviště je pro hosty samozřejmě zdarma.

Rezervujte si ubytování hned!

Volejte na +420 723 906 704

nebo pište na e-mail penzion.vanessa@email.cz

Standardní cena je jen 500 CZK za noc včetně snídaně (podrobnější ceník najdete tady)

Malebné okolí penzionu

Náš penzion je velmi příhodně umístěn. Můžete vyrazit na spoustu zajímavých výletů v okolí, a to jak letních, tak zimních. Protože tak nějak tušíme, že v zimě přijedete hlavně za lyžováním na Ramzovou, Ostružnou nebo Petříkov, zmíníme ty letní výlety. Určitě stojí za to navštívit rozhlednu Zlatý Chlum, jednu z dominant okolí Jeseníku. Zajímavá může být i pěší tůra z Jeseníku přes Medvědí kameny zpět k nám do Lipové Lázní. A pokud bude opravdu horko, což se stává i u nás na horách, můžete se zchladit v některém z mnoha lomů, které se poblíž nacházejí - například ve Vápennné nebo Žulové. Doporučujeme i noční koupání :) Jednou z velkých místích atrakcí je i vyhlášený Lesní bar.

Okolí Lázní Lipová


 
 
 
 
 

Pište! Volejte!

Penzion Vanessa - Pavel Piak

Lipová Lázně 601

Lipová Lázně (Jeseník)

+420 723 906 704

penzion.vanessa@email.cz

Rozvoz pizzy ZDARMA!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pár slov o nás